Hizmetlerimiz

Faaliyet Gösterdiğimiz İş Alanları

Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine firmalarını ve markalarını tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Günümüzde birçok ürün, promosyon olarak sunulabilmektedir. Bunlardan başlıcaları; şapka, tişört, ajanda, kalem, kupa, çakmak, anahtarlık, duvar saati vb. gibi günlük hayatımızda her an ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir.

Firmamız kişisel ürünlerden, tekstil ürünlerine, matbaa ürünlerinden, teknolojik ürünlere kadar değişik ürün yelpazesindeki promosyon alanındaki yenilikleri yakından takip ederek, kaliteli ve işlevsel ürünleri siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunmaktadır.

Satış ekibimiz sizin istekleriniz doğrultusun da memnuniyetiniz için hizmet vermektedir.

Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı, uygun fiyatlı geniş ürün yelpazesi ile sizleri sergi salonumuza bir kahve içmeye bekliyoruz.

Promosyon ürünlerimize lazer baskı, UV baskı, tampon baskı, domeks baskı, transfer baskı, serigraf baskı, sıcak gofre baskı, ofset ve web baskı tekniklerini ürün özelliklerine ve isteğinize göre çalışmalar yaparak, sizlere en kaliteli şekilde baskı hizmeti vermekteyiz.

Birpromosyon siz değerli dostlarımızın promosyon danışmanı ve promosyon çözüm merkezi olmayı kendisine hedef seçmiştir. Promosyon Çözüm Merkezi olarak katalogdaki mevcut ürünler dışında özel tasarım ürünlerin çözümü konusunda araştırma, üretim ve hizmet sunmaktayız.

Birpromosyon kurulduğu 2004 yılından itibaren misyonu koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite, hızlı üretim süreci ve zamanında teslim olan firmamız müşterilerimizin taleplerini en iyi hizmet ve ürün kalitesiyle karşılamak için gayret etmektedir.

Bu güne kadar sunduğumuz hizmetlerimizde müşterilerimizden aldığımız başarılı geri dönüşlerin mutluluğu ile hizmet kalitemizi her geçen gün arttırarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hesaplı promosyon ürünleri

Modern üretim tesisimiz, müşterilerimizin pazarlama bölümlerine bağlı bir çözüm ortağı gibi müşterilerimize özel stratejik düşünme yetisi ve profesyonel ekip gücümüz ile matbaa sektöründeki gelişime öncü olmak ve müşterilerimize verdiğimiz hizmet ile iş dünyasında değer yaratmaktır. Müşterilerimizin her türlü fikir ve tasarımlarını, istenilenden önce ve beklentilerinin ötesinde basılı hale getirmek, baskıda mutlaka kalite sağlamak ve üretim sürecinde A’dan Z’ye stratejik adımlarla ilerleyerek müşterilerimize kendi sektörlerinde rekabet avantajı sağlamak ve mutlak memnuniyeti yaratarak uzun soluklu ilişkiler kurmaktır.

Kalite politikamız, etkili ve sürekli gelişen yönetim anlayışıyla müşteri istek ve beklentilerini karşılayan kaliteli ürünleri tam zamanında ve uygun fiyatlarla sunmaktır.
Tüm yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefleyen kalite anlayışını benimsemesi esastır. Bu doğrultuda, tüm personelimizin gerekli eğitimleri almalarını sağlamak ve firmamızda kalite bilincini yaymak temel görevimizdir. Birpromosyon, müşteri memnuniyetini ve ürünlerinin kalite düzeyini artırmak için sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeyi ve gerekli gördüğü her türlü uygulamayı başlatmayı ilke edinmiştir.

Tüm bunların ışığında; başta üst yönetim olmak üzere, ilkeli ve sorumlu bir anlayışla, kaynaklarımızı kalite yönetim sistemimizin şartlarını yerine getirmek ve bu şartları sürekli iyileştirmek yönünde kullanacağımızı taahhüt ederiz.

Birpromosyon olarak sürekli yenilenen teknolojimiz, uzman, güler yüzlü ve yaratıcı müşteri destek departmanımız ile kaliteli , hızlı ve rekabetçi hizmetler sunmaktayız. Sadece Türkiye sınırları değil , dünyanın dört bir yanına hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuzdan bu güne gücümüzü memnun müşterilerimizden alıyoruz. Avrupa standartlarında baskı kalitesinde, kurumsal baskı hizmetlerine ihtiyaç duyan şirketler için en doğru çözüm ortağıyız.

Matbaa baskı ürünleri

Açık hava reklamcılığı çok büyük kitlelere düşük maliyetlerle ulaşabilmekte ve reklam yapılan markanın, hizmetin sürekli yenilenerek akıllarda kalmasını sağlamaktadır. Açıkhava reklamları dendiğinde kapı önünde bulunan bir yönlendirme levhasından tutunda tüm bina üzeri reklam giydirme, cam üzeri görsel kaplama , otobüs giydirmeleri , araç reklam giydirmeleri , cephe tabelaları ve cephe giydirmeleri, iç mekandaki görsel çalışmalara varana kadar dikkatinizi çekebilecek her türlü reklam çalışmasını Açıkhava reklamları olarak değerlendirebiliriz.

Günümüz açık hava reklamlarında en trend çalışmalardan olan kabartma harfler bir çok malzeme çeşidi ve farklı aydınlatma seçenekleri ile üretilmektedir.Kabartma harflerde paslanmaz çelik, Alüminyum, Pleksi, Dekota, Ahşap türevi malzemeler ile Bir çok farklı çalışma yapılabilir.Bu tarz çalışmalarda dikkat edilecek husus yazılar kabartma olacağından dolayı bakış açınıza göre Harf aralık espaslarının orantılı ayarlanmış olması, bu orantıda özellikle ışıklı harflerde harf yanlarından çıkacak ışığa dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi halde harf görünürlüğü iyi olmayacaktır.

Firmalar gerek kurumsal kimlik gereği, gerek reklam çalışmasının bulunduğu yerin konum ve işlekliğine bağlı olarak aynı zamanda belediye reklam vergisi bedelini düşünerek tüm reklam çalışmalarında içten veya dıştan ışıklı veya komple ışıksız olarak reklam tabela çalışmaları yaptırılabilir.

Totem ve pilon Tabela, genellikle benzin istasyonları ve cephesi büyük veya yoldan geride kalan yerlerde şehirlerarası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa ve görünürlüğe göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir. Bu tarz büyük ebatlı totem ve pilonlarda ön keşif ve üretim çok önemlidir. Ebatların belirlenmesi, görünürlüğü , totemin konulacağı alandaki toprağın durumu bile çok önemlidir. Yollarda gördüğünüz bir çok reklam kasedi eğrilmiş veya totemin komple kendisi eğrilmiş totem yumuşak dolgu toprakda yanlış yapılan alt yapı ve yanlış üretim sonucu olmuştur. Sentez reklam da bunun gibi bir çok önemli konu titizlikle incelenerek yerin durumuna göre proje ve imalat yapılmaktadır.

Üretim & Uygulama Hizmetleri

Web tasarımı web sitesinin en önemli parçasıdır. İnternette hangi amaç ile yayınlanırsa yayınlansın bir web sitesinin iyi veya kötü bir web tasarıma sahiptir. Web tasarımı web sitesinin amacına hizmet edebilmesinde ve kurulmasında en önemli bir etken olmaktadır. Web tasarımı iyi olan ve web tasarım ilkelerine uygun yapılan web siteleri kurulma amacına hizmet etmektedir. Ve google de uyumlu olduğu için bütün kelimeler de istenilen sonuca ulaşmanızı sağlar.

Bu web siteleri ile birey, kurum veya şirketler internette ulaşmak istediği hedeflere ulaşabilmektedir. Bunun aksi durumlarda Web Tasarım yönünden kötü olan web siteleri bu web sitesinin kurulma amacına hizmet etmeyecek ve daha da önemlisi bazı durumlarda birey, kurum ve şirketler adına daha olumsuz olabilecek sonuçları doğuracaktır. Bu ve benzeri nedenlerden dolayı yapılacak veya yaptırılacak web tasarımları profesyonel olmalı ve özellikle web tasarımı ilkelerine uygun bir şekilde yapılmalıdır.

Web tasarım ilkelerine uygun yapılan web tasarımları istenilen amaca ulaşabilmektedir. Birey, kurum veya şirketler bir web sitesi kuracakları zaman bu web siteleri ile internetin büyülü dünyasını kullanmak istemekte ve daha çok kitleye ulaşmayı hedeflemektedirler. İşte müşterilerin bu hedeflere ulaşabilmesinde ve bu isteklerini gerçekleşmesinde en kilit nokta yapılan web sitesi tasarımının web tasarım ilkelerine ve özellikle kullanılabilirlik ve görsellik olarak istenilen düzeyde olmasıdır. Bu şekilde yapılmayan ve kullanılabilir ve görsel olamayan web siteleri kullanıcı tarafından ziyaret edilmeyecek ve bu web sitesi kullanım amacına hizmet etmeyecektir.

İşte yapılan web tasarımlarında veya kurulan web sitelerinde profesyonellik büyük önem arz etmektedir. Çok farklı amaçlar için web siteleri kullanıldığı düşünülürse bunun önemi daha iyi anlaşılabilmektedir. Örneğin, online alışveriş yapılmasına olanak sağlayan bir web sitesi tasarım -olarak kullanıcı bu siteye girdiği zaman istediğini kolayca bulabilecek ve istediği ürünün alışverişini güvenli bir şekilde yapabilecektir. Bu yüzden bu ve benzeri web siteleri yapılırken veya yaptırırken profesyonel kişiler ile çalışılmalı ve web tasarımı konusunda alanında uzman şirketler ile çalışma tercih edilmelidir.

Bu sayede istenilen amca uygun ve web tasarım ilkelerine kullanılabilirlik ve görsellik ilkesine dikkat edilerek web tasarımına kavuşmuş olunmakta ve web tasarımında ya da web sitesinde web yazılımı gerektiren durumlarda sorun yaşanmamaktadır.

Web Yazılım & Tasarım Hizmetleri

Bayrak, flama, Afiş, Dijital bayrak baskısı, Olta bayrakları, Türk bayrakları ve çeşitleri imalatı ve satışı ile uzman kadro ve teknolojilerle işimizi geliştirmekteyiz.
Amacımız öncelikle müşteri memnuniyetinin uzun vadede bize kazandıracağı prestijdir yıllardır bu güven sayesinde ayakta durmakta önümüze güvenle bakmaktayız.
İşi alış ve teslim ediş aşamasında sürekli bilgilendirme de hassasiyetimiz mevcut müşterilerimizin de en çok taktir ettiği özelliğidir istenilen süreçte istenilen adetli bayrakları gününde teslimat garantisini vermekteyiz.

FİRMAMIZIN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE KALİTE STANDARTLARINA UYUMU SAĞLANMIŞTIR ÇALIŞMALARIMIZ KESİNTİSİZ DEVAM ETMEKTEDİR.

Bayrak imalatı ve üretimi yapan Birpromosyon bayrak sektöründe öncü firma görevini kesintisiz ve son derece başarılı bir şekilde yapmaktadır Günün koşullarına uygun daha kaliteli ve uzun ömürlü bayrak imalatı için sürekli çalışan bayrak firmamız kendi bayrak ürün ve çeşitlerine katmış olduğu yenilikler sayesinde bütün bayrakçı firmalar tarafından takip edilmekte ve aynı ürünleri kendi ürün çeşitleri arasında yer vermektedirler son zamanlarda olta bayrağı yelken bayrağı ve damla bayrak çeşitleri bunlardan birkaçıdır.

1- Bayrak: Bayrak firması olarak üretmiş olduğumuz bazı bayrak çeşit yelpazesi aşağıdaki gibi yer almaktadır Atatürk posteri istenilen ebatlarda ve özelikle büyük ebat Atatürk posterlerin imalatı ve üretimi, Büyük ebat Türk bayrağı imalatı ve üretimi istenilen sürede istenilen ebatta ve özelikle yapmış olduğumuz 30×45 metre ölçüsündeki Türk bayrağı üretimiyle kulanım rahatlığından dolayı son derece büyük ilgi görmektedir

2- Şirket firma logolu bayraklar: Şirket ve firma logolu bayrak üretiminde kalıp desen fiyatlarına son vererek daha kaliteli renkleri solmayan bayrak üretimimizle müşteri memnuniyetini sağladık

3. Seçim Bayrakları: Cumhurbaşkanı posterleri, Başbakan Posteri, büyük boyutlu, küçük boyutlu başbakan posteri imalatı. Dijital baskı ile poster imalatı TBMM başkanı posteri, Atatürk posteri, Kazım Karabekir Posteri, İsmet İnönü Posteri, Osmanlı Padişahlarının büyük posterleri, Tuğra posteri, pankartlar, büyük afiş, küçük afiş, toptan, parakende bayrak imalatı ucuz ekonomik imalat
4.Spor Kulüpleri Kulüpler Dernekler:
Süper lig kulüp bayrakları, büyük bayrak, flama, afiş, pankart imalatı, Dernek bayrak, logo flamaları. (rastgele sıralama) Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzon bayrakları, büyük takım bayrakları, kulüp bayrağı imalatı, kulüp başkanları, logolu gönder bayrağı imalatı, Futbol kulüplerinin bayrakları, Sivasspor, Kayserispor, Bursaspor gibi bütün takım ve kulüplerin ekonomik fiyatlara bayrak ve flama imalatları yapılmaktadır.

Bayrak Kitle iletişim araçlarından görsel olarak en görkemli kurumsal kimliktir.

Bayrak üretim hizmetleri

Her zaman en uygun fiyat, en kaliteli hizmet prensibiyle hareket eden Birpromosyon Kurumsallık Hizmetleri olarak her işimizde sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarf ettik. Siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi yeniden güncelledik. Web sitemiz üzerinden bizimle temasa geçebilir, şirketimiz’le ilgili yorum ve eleştirilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Birpromosyon Kurumsallık Hizmetleri çalışma hayatına 2001 yılında başladı. Şuan Türkiye’nin sayılı organizasyon firmaları listesinde kendine hatırı sayılır bir yer edinen Birpromosyon Kurumsallık Hizmetleri çalışmalarını sektörüyle ilgili yenilikleri takip ederek ve en üst düzeyde insan kaynaklarını kullanarak sizlere daha kaliteli hizmet sunmanın çabası içindedir. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz.

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için hizmetlerimizi tanıtacağız. Yine sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız hizmetler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden müşteri hizmetlerimizle kontak kurabilir, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Bizim için her işimiz ilk işimiz gibi heyecan vericidir. Sizlerle de bu heyecanı paylaşmak, başarılı ve kaliteli çalışmalarda tatlı yorgunlukları birlikte yaşamak dileğiyle…

Sahne ve Toplantı Organizasyonları

Bilişim ve baskılı görsel tasarım sektöründe siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kurmuş olduğumuz Birpromosyon Kurumsallık Hizmetleri, kısa sürede ticari bir markaya dönüşen, konusunda profesyonel tecrübeye sahip, Grafik tabanlı ürünlerin tasarımı ve geliştirilmesi konusunda hizmet veren, “Hayatınızı daha da renklendirebilme” düşüncesiyle, yapılan tüm çalışmalarda titizlik, yüzde yüz müşteri memnuniyeti, zamanında ve yerinde çözümlerle daima geri dönüşümü hedefleyen, Grafik Tasarım ve Reklam ajansıdır. Her türlü grafik program kullanabilme bilgisi, (3D Studio MAX, Illustrator,Flash, After Effect v.b) özgün tasarım desteği gibi hizmetlerin birleşmesi sonucu Birpromosyon, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına birleşik çözümler üretebilecek bir kuruluş olmuş ve şirketler arenasında yerini almıştır. Ajansımız, müşteri odaklı çalışmayı ön planda tutarak, Kalite, Güven, Zamanında teslimat ve Müşteriyle devamlı iletişim halinde çalışmayı kendine vizyon edinmiştir. Çalışan kadromuz, kurumsal tasarımdan baskıya, İnternet reklamcılığından e-Danışmanlığa kadar her türlü bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olup çözümler üretmektedir.

Bilişim, Baskı ve Görsel Teknolojiyi kurumlara en uygun şekilde sunarak, şirketlerin çağdaş ve kaliteli bir görünüme kavuşmasını sağlamak. İnternet ortamında şirketlerin Türkiye ve Dünya’ya açılmasını sağlamak Etkileşimli bir şekilde yaratıcı, kalıcı ve anlaşılır çözümler sunmak Grafik Tasarım, Baskı ve Bilişim sektöründe markalaşarak hizmet alanımızı daha da genişletmek varolduğumuz reklam sektöründeki yenilikçi ve çağdaş çizgimiz ile kendimizi reklam ve etiket konusunda daha ileriye taşımak.

İş hayatınızda başarılarınızı sıkı ve düzenli çalışmanıza borçlu olmanızın yanı sıra, eminiz ki önünüze çıkan anlık fırsatlarıda iyi değerlendirmiş ve karşılığını görmüşsünüzdür.

O anda karşınıza çıkan bir reklam fırsatı, son anda alınan bir fuara katılma kararı, anlık bir kararla tercih ettiğiniz tanıtım veya reklam kampanyası. Bunların hepsi için size destek olmaya hazır grafik ve tasarım ekibimiz, firmanızın konsept ve marka değerine uygun çalışmaları size sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Görsel tasarım, sponsorluk, medya planlama ve takip, kampanya tasarımı reklam danışmanlığı konularında profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Tasarım ve Çizim Hizmetleri

Satış Sonrası Hizmetler

Ürünlerimiz ve hizmetlerimize güveniyoruz. Satış sonrası desteklerle fark yaratıyoruz.

Destek & Yardım

Reklam faaliyetlerinize yardımcı oluyoruz.

Analiz & Fizibilite

İşiniz için yapılabilirlik ve analiz araştırmaları

Fikir Paylaşımı

Fikir alışverişleri ile düşük maliyetlerle tanıtım faaliyetleri

İndirim Avantajları

İndirimler ve kampanyalardan sizi haberdar ediyoruz.

Tanıtım Faaliyetlerinizi Yeniliyoruz.

En yeni teknolojiler ve ürünlere müşterilerinize tanıtım yapmanın en yollarını sizlere sunuyoruz.

Biz, -reklamın iyisi, kötüsü.- olduğuna inanan bir reklamcılık anlayışından geliyoruz. Etik anlayışımıza uymayan reklama zaman harcamıyoruz, üzerine kafa da yormuyoruz. Kimseye işini öğretmiyoruz, doğru bildiğimizi söylüyoruz.

Hedefimiz; sürekli kendini yenileyerek ulusal ve uluslararası düzeyde, alanında yetkin bir reklam firması olmaktır.

Profesyonel kadromuzla çalışmalarınıza ve etkinliklerinize rota oluyoruz. Deneyimli, dinamik, çözümcü, tecrübeli ve yenilikçi ekibimiz ile tanıtım ve kültür faaliyetlerinde sizlere beklentilerinizin ötesinde kaliteli ve başarı odaklı hizmetler sunuyoruz.

Hedef ve Vizyon

Başarının detaylarda saklı olduğunu bilerek gerçekleştireceğiniz bütün kurumsal organizasyonlarınızda sizin istek ve ihtiyaçlarını tam zamanında gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Önceki ve sonraki fotoğrafları karşılaştırmak için kaydırıcıyı kullanın

YARDIMA İHTİYACINIZ MI VAR?

Bize 0212 617 51 17 numaralı telefondan ulaşın yardımcı olalım!