Hakkımızda

Birpromosyon Kurumsallık Hizmetleri

Birpromosyon olarak reklam sektöründe kaliteli, sorunsuz ve tam hizmet anlayışımızla müşteri taleplerine cevap vermekteyiz. Başarımızın temelini güncel trendi takip eden, hırslı, profesyonel, sorumluluk sahibi ve sıra dışı rekabetçi bir takım ruhu ile motive olan ekiplerimiz oluşturmaktadır.
Birpromosyon; sağlamış olduğu kalite ve başarı anlayışını geçmişten bugüne artan bir ivme ile taşımış ve bu sayede kısa sürede kurumsal bir yapıya kavuşarak kurumsal ve bireysel müşterilerinin ihtiyaç duyabilecekleri tüm servisleri maksimum hizmet anlayışı ile sunmaktadır.

MÜŞTERİ ODAKLI KESİNTİSİZ HİZMET

Birpromosyon’un hizmet anlayışı herhangi bir hizmet değil, size ve kurumunuza özel hazırlanmış kusursuz hizmettir. Yoğun iş yaşantınızda ki başarılı bir hizmetin size sağlayacağı faydaya ve zamana inanıyorsanız sizinde çözüm ortağınız Birpromosyon olsun…

MODERN EKİPMANLAR

Matbaamız kalıp, kesim, ofset baskı, dispersiyon lak, katlama ve sert kapak gibi matbaacılıkla ilgili tüm prosesleri kendi bünyesinde yapabilen entegre bir kuruluştur. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek tüm yatırımlarını bu yönde şekillendiren firmamız, müşteri odaklı ve yenilikçi fikirlerini, mükemmeliyetçi çözümlerle sizlere sunmaktadır.

FİKİR VE YENİLİKLER

Promosyon ürünleri, müşterilerinizin sizi daha iyi hatırlamasını sağlamakla kalmaz, potansiyel diğer müşterilerinizin de logo ve sloganlarınız aracılığı ile sizi tanımasını ve sizinle irtibat kurabilmesini sağlar. Promosyon ürünleri konusunda müşterilerimizin önerilerine, yeni fikirlere açığız, sizinde promosyon ürünleri arasında görmek istediğiniz farklı ürün çeşidi varsa bunu bize iletebilirsiniz.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AFET KOORDINASYON MERKEZİÖN CEPHE PLEKSİ KUTU HARF LED'LI ÇALIŞMALARI. www.birpromosyon.com 0212 617 51 17

Bir Promosyon paylaştı: 25 Şubat 2016 Perşembe

Bir Başarı Hikayesi

Müşterilerimizi ve işimizi önemsiyoruz, bu yüzden tercih ediliyoruz.

“Önce İnsan” ilkesi doğrultusunda;
Tüm çalışanlarımıza verimli bir biçimde çalışacakları, ilişkilerin karşılıklı saygıya ve güvene dayandığı bir ortam hazırlamak temel pazarlama politikamızdır.

Amacımız; Birpromosyon ailesi olarak hep birlikte büyük başarıların altına imzamızı atmak ve şirketimizle birlikte yükselmektir.

Birpromosyon, işini özveriyle yapan; gelişmeye, geliştirmeye, yeniliğe açık insanların oluşturduğu bir topluluktur.

Birpromosyon’da uygulanan performans değerlendirme sistemi şeffaf olup; üstün astı değerlendirdiği, astın görüş bildirdiği ve değerlendirmenin ast ile üst arasında karşılıklı görüşülerek sonlandırıldığı bir sistemdir.

Müşterilerimizin hakkımızda yorumları

Sizlerin fikir ve görüşlerine özen gösteriyor ve değer veriyoruz.

  • Çalışmaya başladığımız günden bugüne her türlü reklam ve tanıtım işlerimizde bizlere destek olan Sayın Erdal Erçıkan'a teşekkürü bir borç bilirim. Birpromosyon'a gelecekte başarılar diliyorum.
    Selim AKDERE Akdere Çim & Halı Saha
  • Reklam ve tanıtım işlerimizi tamamen Birpromosyon'a bıraktık. Çünkü iletişimi ve ilgisinden memnun olduğumuz personelleri sayesinde herşey! İşlerinizde bol kazanç ve bereketler diliyorum.
    Kerem ARAZ Öztaç Aydınlatma
  • Promosyon işlerimizi teslim ettiğimiz günden bu yana "0" (yazıyla : sıfır) sıkıntı... Uygun fiyatlar ve bizlere olan ilgileri memnun kalmamızda fazlasıyla yeterli oldu. Teşekkürler, Ellerinize Sağlık!...
    Mücahit BARAÇKILIÇ Baraçkılıç Kuyumculuk